AHSM 270-38 S

 4.9 / 5 : 2

 
2
Teşekkür ederiz.
AYAKLI VE KÖRÜKLÜ MODEL HALI SIKMA MAKİNASI

ÜRÜN HAKKINDA 

AHSM 270-38 K BORU TİPİ KÖRÜKLÜ MODEL HALI SIKMA VE KURUTMA MAKİNASI

Profesyonel halı yıkama fabrikaları için özel olarak imal edilmiş olan teknojet ayaklı boru ve rulo tip halı sıkma- kurutma ve durulama makinası yıkanan halıları mükemmel bir şekilde sıkar,kurutur ve aynı anda da temiz su ile durulama imkanı sağlar.

380 volt sanayi cereyanlı olarak ürettiğimiz halı sıkma makinası halı yıkama fabrikalarının bir numaralı yardımcısıdır bu makina ile sıkılan halıları müşterilerinize 1 saat gibi kısa bir sürede teslimatını yapabilir, işçilik ve zamandan büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz.

AHSM 270 K ile 9 m2 halıları rahatlıkla kurutma yapabilirsiniz.yeni sistem olarak tasarlamış olduğumuz turbo hava kanalları ile halı sıkma süresini mümkün olduğunca kısa sürelere indirerek halı sıkma süresini en aza indirmiş bulunmaktayız. Yeni model halı sıkma makinalarıızı yakından inveledikten sonra sizlerde çok beğeneceksiniz.

Körüklü yada Ayaklı Model Halı Sıkma ve Kurutma Makinası Profesyonel Halı Yıkama Fabrikalarının en çok kullandığı modeldir. Körüklü Halı Sıkma ve Kurutma Makinaları; Halıyı otomatik makinalarda yıkama yapan müşterilerimiz yoğun olarak talep etmektedir.

KÖRÜKLÜ HALI SIKMA MAKİNASI SESSİZ Mİ ÇALIŞIR?

Üretilen tüm halı sıkma makinaları sessiz çalışır. Makinanın sessiz çalışması KÖRÜKLÜ olması ile ilgisi yoktur. 

HALI SIKMA MAKİNASINDA KÖRÜK NE GÖREV YAPAR ?

Makinanın modeline göre bazen 4 adet körük kullanılır ve bazende 6 adet körük kullanılır. Kullanılan körüklerin içinde hava vardır, körükler makinada amortisor görevini görür, yaylanmasını ve esnemesini sağlarlar.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ  
MARKA TEKNOJET
KULLANIM PROFESYONEL
MAKİNA TANIMI KÖRÜKLÜ HALI SIKMA VE KURUTMA MAKİNASI
SİPARİŞ NO 1.125-522 ( AHSM 270-38 K )
KALİTE CE VE ISO KALİTE BELGELİ
ELEKTRİK MOTORU 7.5 HP GÜÇLÜ HAVA SOĞUTMALI ELEKTRİK MOTORU
KROM İÇ TAMBUR UZUNLUĞU 270 CM ( PASLANMAZ 304 KALİTE 1. SINIF KROM )
KROM TAMBUR KALINLIĞI 2.5 mm
KROM TAMBUR DELİK ÇAPI 16 mm
KROM TAMBUR ÇAPI 38CM
SIKMA DEVRİ 1200 DEVİR / DAKİKA
MENŞEİ TÜRK MALI
PANO SİSTEMİ PANO SİSTEMİ
YATAKLAMA SİSTEMİ ÇİFT RULMAN YATAKLAMALI
DURULAMA SİSTEMİ TAZYİKLİ DURULAMA SİSTEMİ
HALI KURUTMA % 95 ORANINDA NEM ALABİLME ÖZELLİĞİ
HAVA EMİŞ ÖZELLİĞİ TURBO SİSTEM HAVA KANALLARI
DENGE SİSTEMİ VİBRASYON ÖNLEYİCİ YAY VE HAVALI KÖRÜK SİSTEMİ
KÖRÜK SİSTEMİ PATLAMAZ HAVALI KÖRÜKLER
PİS SU TOPLAMA YERİ TÜRKİYE’ DE İLK DEFA KİRLİ SU HAZNE DEPOSU
CEREYAN 380 VOLT SANAYİ CEREYANI
ÇALIŞMA SESSİZ VE SARSINTISIZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ
HALI SIKMA 1 DAKİKADA 9 m2 HALI SIKMA
SARSINTI ÖNLEYİCİ SALGI VE BALANS SİSTEMİ

İLETİŞİM BİLGİNİZİ YAZIN, SİZE ULAŞALIM!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgileri doldurmanız yeterli

iso9001tsece
Teknojet - Halı Sıkma Makinası arel Teknojet - Halı Sıkma Makinası bim Teknojet - Halı Sıkma Makinası borcelik Teknojet - Halı Sıkma Makinası borusan Teknojet - Halı Sıkma Makinası calik Teknojet - Halı Sıkma Makinası celtas Teknojet - Halı Sıkma Makinası cimentas Teknojet - Halı Sıkma Makinası delphi Teknojet - Halı Sıkma Makinası dere Teknojet - Halı Sıkma Makinası doco Teknojet - Halı Sıkma Makinası dokuz Teknojet - Halı Sıkma Makinası ege Teknojet - Halı Sıkma Makinası egesan Teknojet - Halı Sıkma Makinası eshot Teknojet - Halı Sıkma Makinası eti Teknojet - Halı Sıkma Makinası euas Teknojet - Halı Sıkma Makinası fatih Teknojet - Halı Sıkma Makinası gurmak Teknojet - Halı Sıkma Makinası guzelbahce Teknojet - Halı Sıkma Makinası halkbank Teknojet - Halı Sıkma Makinası igsas Teknojet - Halı Sıkma Makinası isbankasi Teknojet - Halı Sıkma Makinası isdemir Teknojet - Halı Sıkma Makinası izmirgaz Teknojet - Halı Sıkma Makinası koctas Teknojet - Halı Sıkma Makinası kutahya Teknojet - Halı Sıkma Makinası marmara Teknojet - Halı Sıkma Makinası mip Teknojet - Halı Sıkma Makinası mng Teknojet - Halı Sıkma Makinası onur Teknojet - Halı Sıkma Makinası petrolyag Teknojet - Halı Sıkma Makinası polenezkoy Teknojet - Halı Sıkma Makinası saba Teknojet - Halı Sıkma Makinası saglik Teknojet - Halı Sıkma Makinası sinop Teknojet - Halı Sıkma Makinası tjk Teknojet - Halı Sıkma Makinası tosyali Teknojet - Halı Sıkma Makinası trt Teknojet - Halı Sıkma Makinası tupras Teknojet - Halı Sıkma Makinası yasar

 

Whatsapp'tan Bize Yazın

+90 232 462 2755
+90 532 625 1350