HSM 270-38 S

 3.9 / 5 : 3

 
3
Teşekkür ederiz.
HALI SIKMA MAKİNASI

TEKERLEKLİ HALI SIKMA MAKİNASI

HSM 270-38 T NEDİR?

Boru Tipi Halı Sıkma ve Kurutma Makinalarının model numarasıdır. Boru Tipi Halı Sıkma Makinaları TEKERLEKLİ ve KÖRÜKLÜ olarak iki ayrı modellerde üretilir. Tekerlekli halı sıkma ve kurutma makinası yaygın bir şekilde kullanılır. 

HANGİ MODEL HALI SIKMA MAKİNASI KULLANILMALIDIR?

Hangi model halı sıkma makinası kullanılmalıdır sorusuna tek bir cevap veremeyiz. Yıkanmış olan halılar tekerlekli yada körüklü model halı sıkma makinalarında kurutulur. Tekerlekli olan modeller yere daha yakın modellerdir. Körüklü halı sıkma makinası tekerlekliye nazaran daha yüksektir. Her iki modelde halıları aynı sürelerde sıkıp kurutur.

HALI SIKMA MAKİNASI MI YOKSA HALI KURUTMA MAKİNASI MI?

Temel prensip şudur; Sıkmadan kurutamazsınız. Üretmiş olduğumuz halıyı kurutan makinalar merkezkaç kuvvetiyle halıyı sıkar ve kurutur. Buradaki amaç tabiki halıyı kurutmaktır ancak halı sıkma makinası halıyı kuruturken son bir aşamada halıda kalan deterjan kalıntılarınıda söküp atarlar sıkılmış olan halıyı kurutmak daha önemlidir. En baştaki sorunun doğru yanıtı şudur; "HALI SIKMA VE KURUTMA MAKİNASI"...

DETAYLI BİLGİLER

Profesyonel halı yıkama fabrikaları için özel olarak imal edilmiş olan teknojet boru ve rulo tip halı sıkma- kurutma ve durulama makinası yıkanan halıları mükemmel bir şekilde sıkar, kurutur ve aynı anda da temiz su ile durulama imkanı sağlar. 380 volt sanayi cereyanlı olarak ürettiğimiz halı sıkma makinası halı yıkama fabrikalarının bir numaralı yardımcısıdır bu makina ile sıkılan halıları müşterilerinize 1 saat gibi kısa bir sürede teslimatını yapabilir, işçilik ve zamandan büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz.

HSM 270-38  T ile 9 m2 halıları rahatlıkla kurutmayapabilirsiniz.yeni sistem olarak tasarlamış olduğumuz turbo hava kanalları ile halı sıkma süresini mümkün olduğunca kısa sürelere indirerek halı sıkma süresini en aza indirmiş bulunmaktayız. Yeni model halı sıkma makinalarıızı yakından inveledikten sonra sizlerde çok beğeneceksiniz.

Tekerlekli Halı Sıkma Makinası; Halı Yıkama fabrikalarının tercih etmiş olduğu modeller arasındadır. Halıyı yerde fırçalı makinalar ile yıkayan müşterilerimiz HSM 270-38 T modelini tercih ederler. Yıkanmış olan halılar epey su çektikleri için bu halıların kurutulması için yere daha yakın olan tekerlekli Halı Sıkma Makinalarına ihtiyaç duyarlar. Tekerlekli halı sıkma ve kurutma makinaları Körüklü halı sıkma makinaları ile aynı sürede halıyı kurutur tek farkı ise körük yerine tekerlek takılmış olmalarıdır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ  
MARKA TEKNOJET
KULLANIM PROFESYONEL
ÜRÜN ADI BORU TİPİ TEKERLEKLİ HALI SIKMA MAKİNASI
SİPARİŞ NO 1.125-690 ( HSM 270-38 T )
KALİTE CE VE ISO KALİTE BELGELİ
MENŞEİ TÜRK MALI
ELEKTRİK MOTORU 5.5 HP
KROM İÇ TAMBUR UZUNLUĞU 270 CM ( PASLANMAZ 304 KALİTE 1. SINIF KROM )
KROM TAMBUR KALINLIĞI 2.5 mm
KROM TAMBUR DELİK ÇAPI 16 mm
KROM TAMBUR ÇAPI 38CM
SIKMA DEVRİ 1200 DEVİR / DAKİKA
PANO SİSTEMİ ZAMAN AYARLI PANO SİSTEMİ ( İSTEĞE BAĞLI )
YATAKLAMA SİSTEMİ ÇİFT RULMAN YATAKLAMALI
DURULAMA SİSTEMİ TAZYİKLİ DURULAMA SİSTEMİ
HALI KURUTMA % 95 ORANINDA NEM ALABİLME ÖZELLİĞİ
HAVA EMİŞ ÖZELLİĞİ TURBO SİSTEM HAVA KANALLARI
PİS SU TOPLAMA YERİ TÜRKİYE’ DE İLK DEFA KİRLİ SU HAZNE DEPOSU
CEREYAN 380 VOLT SANAYİ CEREYANI
ÇALIŞMA SESSİZ VE SARSINTISIZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ
HALI SIKMA 1 DAKİKADA 9 m2 HALI SIKMA
SARSINTI ÖNLEYİCİ GÖVDEYE BAĞLI 4 ADET HAVALI 1. KALİTE TEKERLEK İSTEĞE BAĞLI 6 TEKERLEK

İLETİŞİM BİLGİNİZİ YAZIN, SİZE ULAŞALIM!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgileri doldurmanız yeterli

iso9001tsece
Teknojet - Halı Sıkma Makinası arel Teknojet - Halı Sıkma Makinası bim Teknojet - Halı Sıkma Makinası borcelik Teknojet - Halı Sıkma Makinası borusan Teknojet - Halı Sıkma Makinası calik Teknojet - Halı Sıkma Makinası celtas Teknojet - Halı Sıkma Makinası cimentas Teknojet - Halı Sıkma Makinası delphi Teknojet - Halı Sıkma Makinası dere Teknojet - Halı Sıkma Makinası doco Teknojet - Halı Sıkma Makinası dokuz Teknojet - Halı Sıkma Makinası ege Teknojet - Halı Sıkma Makinası egesan Teknojet - Halı Sıkma Makinası eshot Teknojet - Halı Sıkma Makinası eti Teknojet - Halı Sıkma Makinası euas Teknojet - Halı Sıkma Makinası fatih Teknojet - Halı Sıkma Makinası gurmak Teknojet - Halı Sıkma Makinası guzelbahce Teknojet - Halı Sıkma Makinası halkbank Teknojet - Halı Sıkma Makinası igsas Teknojet - Halı Sıkma Makinası isbankasi Teknojet - Halı Sıkma Makinası isdemir Teknojet - Halı Sıkma Makinası izmirgaz Teknojet - Halı Sıkma Makinası koctas Teknojet - Halı Sıkma Makinası kutahya Teknojet - Halı Sıkma Makinası marmara Teknojet - Halı Sıkma Makinası mip Teknojet - Halı Sıkma Makinası mng Teknojet - Halı Sıkma Makinası onur Teknojet - Halı Sıkma Makinası petrolyag Teknojet - Halı Sıkma Makinası polenezkoy Teknojet - Halı Sıkma Makinası saba Teknojet - Halı Sıkma Makinası saglik Teknojet - Halı Sıkma Makinası sinop Teknojet - Halı Sıkma Makinası tjk Teknojet - Halı Sıkma Makinası tosyali Teknojet - Halı Sıkma Makinası trt Teknojet - Halı Sıkma Makinası tupras Teknojet - Halı Sıkma Makinası yasar

 

Whatsapp'tan Bize Yazın

+90 232 462 2755
+90 532 625 1350